Трохи про Нас

Азбестоцементні фахівці)

Засновники компанії asbest.in.ua займаються продажем азбестоцементних труб вже більше п'яти років і в процесі стикалися з великою кількістю нюансів щодо даних виробів. Напрацьований досвід дозволяє заявити (хоч і не скромно, але зате чесно), що ми компетентні та професійні в питанні азбестоцементних виробів. У клієнтів часто виникають питання пов'язані з непрямим використанням труб (наприклад під фундамент або димар), ми впевнено відповідаємо на такі запитання і не продамо товар свідомо знаючи, що він вам не підійде.

asbest.in.ua постійно розвивається і розширює асортимент товарів і послуг. Ми намагаємося забезпечити необхідним супутнім товаром і націлені в першу чергу на задоволення потреб наших клієнтів. Твердо впевнені, запорука надійного партнерства і співробітництва в доброчесності, компетентності, націленість на позитивний результат і взаємній довірі. Сподіваємося, що звернувшись до нас хоча б один раз ви станните нашими постійними клієнтами, принаймні ми докладемо до цього максимум наших зусиль.

Що ми робимо

Інформуємо та взаємодіємо

Даний ресурс створювався не тільки з метою продажу азбестоцементних виробів та іншого, але і для інформування відвідувачів і клієнтів про можливості і способи застосування азбестоцементних труб, про властивості азбесту в цілому, про товари які виробляються на основі цього мінералу, а також іншої інформації так чи інакше пов'язаної з азбестом. Крім того, тут ви знайдете багато іншої різноманітної інформації пов'язаної з будівництвом і ремонтом. Інтернет ринок росте та розвивається з кожним роком і звичайно ж, ми не збираємося відставати.

Ми намагалися створити для вас простий і доступний сайт де буде мінімум непотрібної інформації. Як говориться "краткость сестра таланта", тому сподіваємося лаконічність ресурсу не стане для вас приводом для недовір'я або сумнівів. Саму важливу і необхідну інформацію ви знайдете на головній сторінці, де розміщені основні переходи до самих потрібних розділів сайту. Ми дякуємо вам за те, що відвідали наш сайт і ознайомилися з цієї короткої інформаційної довідки про нашу компанію.

Успіхів та процвітання в бізнесі!

З повагою asbest.in.ua!